Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
PÓŁFINAŁY | FINAŁ | KONKURS W MEDIACH | PTTW/ETAP MIĘDZYNARODOWY | KONKURS 2016

O KONKURSIE


Wybieramy najlepszego trenera w Polsce!
Trenerzy stanowią niezwykle ważny element wizerunku klubu, dlatego pragniemy przy okazji konkursu Trener Roku, udowodnić tezę, że trener naprawdę brzmi dumnie. Celem naszego konkursu jest ogólnopolska promocja klubów fitness, poprzez wysoki poziom kwalifikacji, osobowość i umiejętności, pracujących w nich trenerów personalnych, ale też trenerów prowadzących własne studia treningowe. KONKURS JEST OTWARTY DLA WSZYSTKICH TRENERÓW.
 
Zostań Trenerem Roku i daj się poznać całemu światu!
Dzięki nam masz szansę na międzynarodową karierę, bo nasz konkurs składa się z etapu krajowego i międzynarodowego!!!!
Zgłoś się do nas,a :
IMG_8412
 
 •  sprawdzisz swoje umiejętności i umocnisz własną markę
 •  wyposażymy Cię w przydatne narzędzia do Twojej pracy, m.in. zestawy akcesoriów Premium do treningu personalnego od TB          Polska, odzież treningową Moving Comfort i Brooks
 •  możesz rywalizować z najlepszymi o Tytuł Trenera Roku podczas zawodów na FIT-EXPO w Poznaniu
 •  poprowadzisz pokazowy trening personalny z Mistrzem Olimpijskim - Pawłem Nastulą
 •  masz możliwość dalszego rozwoju swoich umiejętności pod skrzydłami Life Fitness Academy
 •  dostaniesz dwudniowe zaproszenie na Akademię Trainera organizowaną przez magazyn "Trainer" oraz roczną prenumeratę             tego magazynu
 •  zapewnimy ogólnopolską promocję Twojej marki: wywiady, filmiki, sesja zdjeciową
    
(szczegóły w Regulaminie oraz pliku Nagrody)
 •  jeśli zyskasz uznanie międzynarodowego jury, etapu Personal Trainers to Watch, usłyszy o Tobie cały świat!

Korzyści dla klubów fitness
 
W dobie tak zaciętej rywalizacji o klienta nie ma lepszej promocji dla klubu niż profesjonalna i charyzmatyczna kadra. Warto namówić swoich trenerów do udziału w naszym konkursie – o Waszym klubie usłyszy cała Polska!
 
Jak się zgłosić?
Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy wraz ze zdjęciem w stroju sportowym, które oddaje Twoją pasję i zaangażowanie. Formularz ściągniesz ze strony. Jury oceniając Twoje wykształcenie, zadecyduje, kto przejdzie do następnego etapu. Szczegółówy harmonogram znajdziesz na stronie INFORMACJE.

Dziękujemy naszym partnerom, którzy podzielają naszą wizję i koncepcję, firmom TB Polska, Moving Comfort, Trainer, Brooks oraz GrandHotel Tiffi i wsparli konkurs Trener Roku. Partnerzy ufundowali dla finalistów wyjątkowo atrakcyjne nagrody, przydatne w pracy trenera personalnego.

Konkurs Trener Roku - etapy
 
Konkurs Trener Roku składa się z dwóch zasadniczych etapów: krajowego i międzynarodowego. Konkurs startuje 27 lutego, na zgłoszenia czekamy do 15 kwietnia
 
Etap krajowy
 
W drodze ogólnopolskich eliminacji po selekcji zgłoszeń, nastąpi głosowaniu internetowe, w którym z 40 nominowanych trenerów, Internauci na stronie www.trenerroku.pl wyłonią 20 kandydatów.  Te 20 osób zmierzy się ze sobą w bezpośredniej rywalizacji o miano Trenera Roku.  W piątek 15 maja odbędzie się półfinał - zawody na torze przeszkód na stoisku TOP-GYM  podczas targów FIT-EXPO 2015r w Poznaniu. W sobotę 16 maja, finałowa 5-tka przeprowadzi pokazowy trening personalny ze znanym sportowcem. Jury składające się z Master Trainerów LFA oraz przedstawicieli Life Fitness i znanego sportowca wybierze zwycięzcę i najlepszą czwórkę.  Szczegółowy harmonogram tutaj 
 
Etap międzynarodowy
 
Finałowa piątka przechodzi automatycznie do międzynarodowego etapu – ogólnoświatowego konkursu Life Fitness Personal Trainers to Watch. By 5 polskich finalistów konkursu Trener Roku miało szansę zaistnieć na arenie międzynarodowej, odbędzie się na nich głosowanie na specjalnej podstronie Life Fitness.
 
pttw(1)
Program Personal Trainers To Watch
 
Globalny program Personal Trainers To Watch firma Life Fitness opracowała po to, by docenić trenerów personalnych na całym świecie, którzy odznaczają się nieprzeciętną osobowością, wspierają klienta, motywują go i inspirują. Program zaczyna się od nominacji – poszukiwania trenerów, na których głosują klubowicze i nominują swoich trenerów, dzięki którym prowadzą szczęśliwsze i zdrowsze życie. Kulminacyjnym punktem programu PTTW jest finał (lipiec 2015), podczas którego 10 finalistów z całego świata rywalizuje ze sobą prowadząc trening z klientem na Synrgy 360, a międzynarodowe jury wybiera najlepszego trenera personalnego na świecie.