Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
PÓŁFINAŁY | FINAŁ | KONKURS W MEDIACH | PTTW/ETAP MIĘDZYNARODOWY | KONKURS 2016

TB Polska

TB POLSKA Sp. z o.o.
Firma TB Polska od kilkunastu lat jest wyłącznym przedstawicielem wielu wiodących światowych marek na terenie Polski tj. Thera Band, Togu, Artz , Jacobs, Idiag, Gymstick, Staby czy PT Studio. Zaopatruje ona studia fitness i kluby sportowe w najlepszej jakości sprzęt stosowany w treningu przyrostu siły mięśniowej, równowagi, koordynacji i wytrzymałości.
Szeroka gama proponowanych przyborów do ćwiczeń umożliwia tworzenie optymalnych programów treningowych i stwarza trenerom nieograniczone możliwości dla osiągania dowolnie wybranych celów. Oferta firmy TB Polska jest ściśle powiązana z działaniami szkoleniowymi i badawczymi (Medi Mause , Biacorpus).
Już od wielu lat TB Polska cyklicznie organizuje międzynarodowe  szkolenia, konferencje i konwencje prezentujące najnowsze trendy w treningu funkcjonalnym. Prezenterzy firmy skupieni w Thera Band Academy to trenerzy z wieloletnim doświadczeniem, pracujący dla najlepszych klubów sportowych takich jak: Schalke 04. VfB Stuttgart lub Bayern Monachium. Zajmują się treningiem przygotowania motorycznego.
www.tb-polska.pl